O firmie

Dowiedz się więcej o ElnetPRO

Ponad 10 lat doświadczenia

Od 10 lat realizujemy projekty w zakresie usług teletechnicznych.

Firma ElnetPro to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy zawsze służą wsparciem i profesjonalną poradą. Zależy nam na Waszej pełnej satysfakcji i zadowoleniu ze współpracy z nami. Cenimy Wasz czas, dlatego naszym atutem jest terminowość wykonywanych prac.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

alarmy Lublin

Wybrane usługi

Monitoring Lublin

Oferujemy instalację monitoringu wizyjnego na terenie Lublina oraz innych miast województwa lubelskiego. Nowoczesna technologia nadzorowania przestrzeni z możliwością zapisu w wysokiej rozdzielczości i podglądem na urządzeniach mobilnych.

Instalacja alarmowa

Jeżeli interesuje Cię efektywna i nowoczesna instalacja alarmowa, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą alarmy Lublin. Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia i wdrażamy coraz to nowe rozwiązania w zakresie ochrony i bezpieczeństwa mienia.

Sieci strukturalne

Projektujemy i wdrażamy profesjonalne rozwiązania z zakresu sieci strukturalnej obejmujące: budowę serwerowni, system klimatyzacji, budowę podłogi teletechnicznej, sieci wifi, czy system gaszenia i zasilania.

Sieci elektryczne

Nasz zespół to również specjaliści od instalacji elektrycznych. Pomożemy zakładaniu instalacji niskoprądowych, domowych, antenowych oraz w oświetlaniach wnętrz. Doradzimy pomożemy zrealizować od podstawowej do skomplikowanej sieci elektrycznej.

Partnerzy